BİEN İLE İŞİN BOYUTU DEĞİŞTİ

Yenilenen ebatları incele ve sende BİEN ile kendini yenile…


Bugünlerde mutfağınızın, banyonuzun, hatta evinizin diğer alanlarının duvarlarını ve zeminlerini yenilemeyi düşünüyorsanız, şuan için doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Yer ve duvar seramiklerinde farklı formantlarda dizayn edilmiş Bien Seramik Kataloğu 2017′ ye bakmadan son kararınızı vermeyin, deriz.

Hem iç mekanları, hem de dış mekanları hareket katan Bien Seramik, tasarım ve dekorasyonunuzu bir adım da ön plana çıkarmanıza yardımcı olan serieri ile huzurlarınız da  ve daha birbirinden farklı birçok seri Bien Seramik karo koleksiyonda sizleri bekliyor.

Dış Mekan ile ilgi görsel ve yazı bu alana eklenecek.

Ortalama bir seo yazısı yazılacak burdan link çıkışı yapılabilir.

Osmanlı Çini Serisi , eskiyi yeni ve modern tarz ile birleştirmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği tasarımlar barındırmaktadır içinde.

Sizde aklınızdaki tasarımı netleştirmeden İstanbul Yapı’ya uğrarsanız elimizde bulunan mevcut tasarımlarda bile kararsız kalacaksınız.

Modernize edilmiş Osmanli Çini Çeşitlerinde bulunan canlı renklerin birleşimine inanamayacaksınız.


26 yıllık bilgi birikim tecrübesiyle İstanbul ‘ da 2500 m2 3 adet mağaza, 10.000 m2 depo alanında hareketli stokta çalışmaktadır.Kısacası aradığınızı çok hızlı bir biçimde bulabilirsiniz.

Evet bizden almış olduğunuz ürünler için nakliye ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır.

Online alışveriş yapabilirsiniz , ürününüz kapınıza kadar teslim edilir ayrıca dilerseniz montaj içinde tercih yapabilir randevu alabilirsiniz.


UYGULAMALARIMIZ

Türkiye’de Bir İlk

Türkiye’de ilk kez BİEN teknolojisi ile üretilen 20mm kalınlık standartları ve beklentileri yükseltmeyi hedefliyor.Dış mekanlarda olduğu kadar iç mekanlarda da kullanılan ürün, zahmetsiz döşenmesi ve üstün dayanıklığı ile sosyal alanlarda etkili çözümler sunuyor.Seramiğe dair bütün bildiklerinizi değiştirmek için BİEN kalitesiyle üretiliyor.

ÖDÜLLÜ TASARIM HARİKASI

20 mm’lik full body teknik porselen karolarımız ARKİTERA MİMARLIK MERKEZİ tarafından 2014 Raf Yapı Malzemesi Ödülü, İnce Yapı Bileşenleri Kategorisinde ödüle layık görülmüş bir tasarım.20 mm’lik porselen karolar; performansı üretimde kullanılan malzemenin özellikleri,standartlara uygunluğu, zaman ve dış çevre koşullarına dayanımı sayesinde BİEN Teknolojisini ortaya koyuyor.

MARKALARIMIZ

İstanbul Yapı Olarak Sizleri de online mağazamızda görmek isteriz. — store.istanbulyapi.com.tr Kapat